05.02.2021

Ära võta endale võlakoormat!

Hetkel on Eesti laenuturul olukord, kus laenupakkumisi on lugematul hulgal ja kõik laenuandjad reklaamivad, et nende pakkumine on parim. Kohati tundub, et raha antakse täiesti tasuta. Samas on üha rohkem ja rohkem kuulda sellest, et inimesed on väikelaenudega jännis ning ei suuda endale võetud kohustusi tasuda.

Millest tekib laenudega hätta sattumine ja kuidas end lõputu võlakoorma eest kaitsta?

Selleks, et teada millised lisatasud võivad laenuga kaasneda, küsi alati enne laenamist infot erinevate kulude kohta. Kõrge lepingu sõlmimise tasu, kontohaldustasu ja leppetrahv laenugraafiku muutmise või ennetähtaegse tagastamise eest võivad tagasimakstavat summat märkimisväärselt suurendada.

TF Bankist taotlemine on lihtne ja turvaline ning meie laenutingimused  on läbipaistvad. Laenu võid ennetähtaegselt tagastada Sulle sobival hetkel ilma leppetrahvita. Võid laenujääki suurendada või osaliselt tagastada ja tagasimakse perioodi pikendada või lühendada ilma lisatasuta. Tingimus on vaid, et vastad meie krediidireeglitele.

Tutvu meie laenutoodetega!

Väike- ja refinantseerimislaenu tüüpnäide: 5000 € laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 250€ ja igakuise laenuhaldustasuga 2,9 € on krediidi kulukuse määr 20,98%, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 8 181,44 €. Personaalne pakkumine sõltub kliendi krediidivõimekusest. Enne laenutaotluse esitamist ja -lepingu sõlmimist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri spetsialistiga.

Sõidukilaenu tüüpnäide: 5000 € laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 9,9%, lepingutasuga 250€ ja igakuise laenuhaldustasuga 5,9 € on krediidi kulukuse määr 15,07%, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7 349,30€. Personaalne pakkumine sõltub kliendi krediidivõimekusest.

Kinnisvaralaenu tüüpnäide: 20 000 € laenu puhul 10 aastaks fikseerimata intressiga 4,9%, lepingutasuga 2% laenusummast ja igakuise laenuhaldustasuga 2,9€ on krediidi kulukuse määr 5,77%, kuumakse suurus 218,28€, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 26 193,35€. Nõutav hüpoteek tagatisele. Krediidipakkuja on TF Bank (publ.) Eesti filiaal. Personaalne pakkumine sõltub kliendi krediidivõimekusest.