Hansapost valis makse- ja finantslahenduste partneriks TF Banki

kolmapäev märts 6, 2019

TF Bank allkirjastas e-kaubanduse lahenduste segmendis lepingu Eesti suurima online jaemüüja Hansapostiga.

Hansapost asutati 1997. aastal ja on tänaseks päevaks tõusnud Eestis online-jaemüügi turuliidriks, omades portfellis üle 300 000 toote.

Koostöö algus Hansapostiga tähistab TF Banki jaoks läbimurret uuel turul online-jaemüüjatele teenuse pakkumisel. Koostöö on sõlmitud mitmeks aastaks, mille kestel on oodata tehingute mahu märkimisväärset tõusu.

„TF Banki makse- ja finantslahendused on jätkuvalt kanda kinnitamas online-jaemüüjate seas nii Põhjamaades ning nüüd ka Läänemere-äärsetes riikides. Hansapostiga sõlmitud lepingu kaudu näitame oma ärimudeli mastaapsust, kus meie tooted on kaubanduslikult ja tehniliselt kohandatud uutele turgudele. Eelmise aasta lõpuks oli meie laenuportfelli suurus e-kaubanduse lahenduste segmendis ligikaudu 1 miljard Rootsi krooni ning me näeme edasiseks kasvuks häid võimalusi,” sõnas TF Banki tegevjuht Mattias Carlsson.

 

TF Bankist lühidalt:

TF Bank on internetipõhine nišipank, mis pakub oma klientidele teenuseid läbi spetsiaalse, automatiseeritud IT platvormi. Platvorm on mõeldud erinevate toodete, riikide, valuutade ja digitaalsete panganduslahenduste mastaapsuse ja kohandatavuse tagamiseks. TF Bank teostab tütarettevõtete, filiaalide või piiriülese panganduse kaudu deposiit- ja laenutegevust umbes 1 miljonile tarbijale Rootsis, Soomes, Norras, Taanis, Poolas, Saksamaal, Eestis, Lätis ja Leedus. TF Bank pakub e-kaubanduse lahenduste segmendis järgmise põlvkonna makse- ja väljavõtte lahendusi online-jaemüüjatele Põhjamaades, Eestis ja Poolas. TF Bank on Stockholmi börsil noteeritud.

Tagasi teemade juurde