Ära võta endale võlakoormat

esmaspäev aprill 27, 2015

Hetkel on Eesti laenuturul olukord, kus laenupakkumisi on lugematul hulgal ja kõik laenuandjad reklaamivad, et nende pakkumine on parim. Kohati tundub, et raha antakse täiesti tasuta. Samas on üha rohkem ja rohkem kuulda sellest, et inimesed on väikelaenudega jännis ning ei suuda endale võetud kohustusi tasuda.

Millest tekib laenudega hätta sattumine ja kuidas end lõputu võlakoorma eest kaitsta?

Selleks, et teada millised lisatasud võivad laenuga kaasneda, küsi alati enne laenamist infot erinevates võimalike kulude kohta, mis laenuga kaasnevad. Kõrge lepingu sõlmimise tasu, kontohaldustasu ja leppetrahv laenugraafiku muutmise või ennetähtaegse tagastamise eest võivad suurendada tagasimakstavat summat märkimisväärselt.

TF Bank on teinud asja lihtsaks ja läbipaistvaks. Meie laenudele ei lisandu mitte mingeid lisakulusid. Ainuke kulu laenuperioodil on intress. Laenu võid ennetähtaegselt tagastada Sulle sobival hetkel ilma leppetrahvita. Võid laenujääki suurendada või osaliselt tagastada ja tagasimakse perioodi pikendada või lühendada ilma lisatasuta. Tingimus on vaid, et vastad meie krediidireeglitele.

TF Bank annab laenuga kaasa tasuta laenukindlustuse, mis kaitseb Sind juhtudel, kui oled endast sõltumatult kaotanud töökoha või pikaajalise haigestumise korral. Kindlustus katab Sinu laenumaksed Sulle raskel perioodil maksimaalselt kuni 12 kuud.

TF Bank pakub lihtsalt ja mugavat laenuprotsessi: 

  1. Täida avaldus tfbank.ee, esmase vastuse saad koheselt ekraanile
  2. Allkirjasta leping digitaalselt ID-kaardiga
  3. Saada meile oma 6 kuu kontoväljavõte bdoc formaadis

 

TF Bank on Rootsis registreeritud pank. Ettevõte on tegutsenud finantsvaldkonnas 1987. aastast. TF Banki tegevust kontrollib Rootsi Finantsinspektsioon (Finansinspetionen) ja meil on luba tegutseda Eestis, Rootsis, Soomes, Norras ja Poolas.

1000€ laenu puhul fikseerimata intressiga 26,65% 2-aastase tagasimaksega on krediidi kulukuse määr 30,18%. Laenu kuumakse on 54 EUR ja tagastav kogusumma 1296 EUR. Tähelepanu! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega www.tfbank.ee ja konsulteeri meie spetsialistiga.

 

Loe ka:
Tagasi teemade juurde